Dr. Misio, The Analogs

bilety: 65 zł (przedsprzedaż) / 75 zł (w dniu koncertu)

Kup bilety


 

W zeszłym roku było grubo więc wracamy w tym samym składzie!

Czy piosenki śpiewane przez zespół jednego z najbardziej znanych i charakterystycznych aktorów współczesnego polskiego kina bardzo różnią się przekazem od piosenek napisanych przez ludzi wychowanych na blokowiskach i w suterenach brudnego miasta? Czy to, jak widzą i opisują swoje otoczenie, uczucia i doświadczenia to dwa różne, zupełnie inne światy? Zapraszamy na koncert dwóch wyjątkowych zespołów, które zabiorą publiczność w niebezpieczną i fascynującą podróż.

DR.MISIO

Zespół pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, znanego ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego, m.in. „Wesele”, „Dom zły” „Drogówka”, „Kler” oraz z doskonałej roli w serialu „Król”. Kapela gra ostrego rock’n’rolla bez przebaczenia, a solidne brzmienie, ciężkie riffy i świetne teksty Krzysztofa Wargi i Marcina Świetlickiego to znak rozpoznawczy całego projektu. Jej twórczość stanowi Interesującą propozycję nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy poszukują w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, są otwarci na oryginalną na formę, a przy tym nie stronią od wspólnej, wręcz rytualnej zabawy. Dr.Misio ma na swoim koncie cztery płyty: „Młodzi”, „Pogo” (której producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff), „Zmartwychwstaniemy” oraz najnowszy, świecący triumfy album „Strach XXI Wieku”. Najbardziej rozpoznawalnymi utworami zespołu są m.in. „Pogo”, „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster” i „Pismo”, do którego kontrowersyjny, ale bardzo dobrze oceniany teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

www.facebook.com/drmisio

 

THE ANALOGS

Powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny punk rockowej. Ich piosenki, takie jak „Pieśń Aniołów”, „Era Techno” i „Dzieciaki Atakujące Policję”, zna każdy, kto interesuje się mocnym, gitarowym graniem. Na swoim koncie mają kilka płyt i niezliczoną ilość koncertów w Polsce oraz całej Europie. W 2021 roku świętowali 25-lecie swojej działalności, a koncert, który zagrają będzie się składał z najbardziej znanych i lubianych przez publiczność utworów, jakie posiadają w swoim dorobku oraz piosenek z najnowszego albumu „CHWDP”.

www.analogs.pl
https://www.facebook.com/TheAnalogs

 

Miejsce Wydarzeń


Podwórko Art / Klub Ucho Świętego Piotra 2
81-347 Gdynia
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google