Koncert zespołów: Dr. Misio + The Analogs

Zapraszamy na koncert zespołów DR. MISIO oraz THE ANALOGS!!!

Wstęp 45 zł (przedsprzedaż), 60 zł dniu koncertu.
drzwi : 19.30 koncert 20.00

Kup bilety


 

Czy piosenki śpiewane przez zespółjednego z najbardziej znanych i charakterystycznych aktorów współczesnego polskiego kina bardzo różnią się przekazem od piosenek napisanych przez ludzi wychowanych na blokowiskach i w suterenach brudnego miasta? Czy to jak widzą i opisują swoje otoczenie, uczucia i doświadczenia to dwa różne, zupełnie inneświaty? Zapraszamy na koncert dwóch wyjątkowych zespołów które zabiorą publicznośćw niebezpieczna i fascynującą podróż...


Dr MISIO

to zespółpod wodząArka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, znanego ześwietnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego, m.in. „Wesele”, „Dom zły” „Drogówka”, „Kler” oraz z doskonałej roli w serialu "Król". Kapela gra ostrego rock’n’rolla bez przebaczenia, a solidne brzmienie, ciężkie riffy iświetne teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, to znak rozpoznawczy całego projektu. Ich twórczość stanowi Interesującą propozycję, nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy poszukująw sztuce intelektualnych wrażeńi refleksji, są otwarci na oryginalną formę, a przy tym nie stroniąod wspólnej, wręcz rytualnej zabawy. Dr MISIO ma na swoim koncie cztery płyty: „Młodzi”, „Pogo” (której producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff), „Zmartwychwstaniemy” oraz najnowszy, świecący triumfy album "Strach XXI Wieku". Najbardziej rozpoznawalnymi utworami zespołu są, m.in.: „Pogo”, „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster” i „Pismo”, do którego kontrowersyjny, ale bardzo dobrze oceniany teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.
facebook:
www.facebook.com/drmisio


The ANALOGS

powstali w 1995 roku w Szczecinie i sąobecnie jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny punk rockowej. Ich piosenki takie jak "PieśńAniołów", "Era Techno", "Dzieciaki Atakujące Policję" zna każdy kto interesuje sięmocnym, gitarowym graniem. Na swoim koncie mająkilka płyt oraz niezliczonąilośćkoncertów w Polsce oraz całej Europie. W 2021 rokuświętowali swoje 25 lecie swojej działalności a koncert który zagrająbędzie sięskładałz najbardziej znanych i lubianych przez publicznośćutworów jakie posiadająw swoim dorobku oraz piosenek z najnowszego albumu "CHWDP".www.analogs.pl (oficjalna strona internetowa)www.oldschool.pl (oficjalny sklep zespołu)

oraz na FB:

https://www.facebook.com/TheAnalogs/https://www.facebook.com/projektpudlo/
Wytwórnia:
https://www.facebook.com/oldschoolpunx
Kontakt z zespo
łem: analogs@op.pl

Miejsce Wydarzeń


Podwórko Art Świętego Piotra 2
81-347 Gdynia
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google